Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç bulmacada nedir?

Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç“ sorusuna cevap olarak “BİTNİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç nedir, sözlükte toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç, bulmaca çözümü toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç, bulmaca toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç, sözlükte toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç ne, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç ne demek, sözlük toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç, bulmaca soruları toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç açıklaması, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç tanımı, bulmacada toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç, bulmaca sözlüğü 'toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran genç'