Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran bulmacada nedir?

Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran“ sorusuna cevap olarak “BİTNİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran tanımı, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran açıklaması, bulmaca toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran, bulmaca soruları toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran ne demek, sözlükte toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran, bulmaca çözümü toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran, sözlük toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran, sözlükte toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran ne, toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran nedir, bulmacada toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran, bulmaca sözlüğü 'toplumsal yaşamdan kopma eğilimi gösteren ve toplum kurallarına başkaldıran'