Toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan bulmacada nedir?

Toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan“ sorusuna cevap olarak “UVRİYERİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan açıklaması, toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan ne demek, sözlükte toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan ne, bulmaca soruları toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan, toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan, bulmaca çözümü toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan, bulmaca sözlüğü 'toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan', bulmacada toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan, toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan nedir, sözlükte toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan, sözlük toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan, toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan tanımı, bulmaca toplumsal hareketin ancak işçilerin önderliğiyle yürütülebileceğini savunan