Toplum yaşamına giren geçici yenilik bulmacada nedir?

Toplum yaşamına giren geçici yenilik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toplum yaşamına giren geçici yenilik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toplum yaşamına giren geçici yenilik“ sorusuna cevap olarak “MODA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü toplum yaşamına giren geçici yenilik, sözlükte toplum yaşamına giren geçici yenilik, bulmacada toplum yaşamına giren geçici yenilik, toplum yaşamına giren geçici yenilik tanımı, bulmaca toplum yaşamına giren geçici yenilik, bulmaca sözlüğü 'toplum yaşamına giren geçici yenilik', bulmaca soruları toplum yaşamına giren geçici yenilik, sözlükte toplum yaşamına giren geçici yenilik ne, toplum yaşamına giren geçici yenilik açıklaması, toplum yaşamına giren geçici yenilik ne demek, sözlük toplum yaşamına giren geçici yenilik, toplum yaşamına giren geçici yenilik, toplum yaşamına giren geçici yenilik nedir