Toplam Akyuvar Sayısının Azalması bulmacada nedir?

Toplam Akyuvar Sayısının Azalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toplam Akyuvar Sayısının Azalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toplam Akyuvar Sayısının Azalması“ sorusuna cevap olarak “LÖKPENİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

toplam akyuvar sayısının azalması ne demek, bulmaca soruları toplam akyuvar sayısının azalması, toplam akyuvar sayısının azalması açıklaması, bulmaca toplam akyuvar sayısının azalması, bulmaca çözümü toplam akyuvar sayısının azalması, bulmaca sözlüğü 'toplam akyuvar sayısının azalması', sözlük toplam akyuvar sayısının azalması, sözlükte toplam akyuvar sayısının azalması, toplam akyuvar sayısının azalması nedir, sözlükte toplam akyuvar sayısının azalması ne, toplam akyuvar sayısının azalması tanımı, bulmacada toplam akyuvar sayısının azalması, toplam akyuvar sayısının azalması