Tohumları Susama Benzeyen Ve Yağı Çıkarılan Bir Bitki bulmacada nedir?

Tohumları Susama Benzeyen Ve Yağı Çıkarılan Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tohumları Susama Benzeyen Ve Yağı Çıkarılan Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tohumları Susama Benzeyen Ve Yağı Çıkarılan Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “ZEĞEREK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sözlük tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki, tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki açıklaması, sözlükte tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki ne, bulmaca soruları tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki, tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki, bulmacada tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki, bulmaca sözlüğü 'tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki', sözlükte tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki, bulmaca tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki, bulmaca çözümü tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki, tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki nedir, tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki tanımı, tohumları susama benzeyen ve yağı çıkarılan bir bitki ne demek