Tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm bulmacada nedir?

Tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm“ sorusuna cevap olarak “ÇENEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm tanımı, bulmaca sözlüğü 'tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm', tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm, bulmaca çözümü tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm, bulmaca tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm, bulmaca soruları tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm, tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm ne demek, tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm nedir, sözlükte tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm, sözlükte tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm ne, bulmacada tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm, sözlük tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm, tohumda embriyonu kaplayan etli bölüm açıklaması