Tohum Tomurcuklarını Taşıyan Metamorfoze Olmuş Yaprak bulmacada nedir?

Tohum Tomurcuklarını Taşıyan Metamorfoze Olmuş Yaprak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tohum Tomurcuklarını Taşıyan Metamorfoze Olmuş Yaprak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tohum Tomurcuklarını Taşıyan Metamorfoze Olmuş Yaprak“ sorusuna cevap olarak “KARPEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak açıklaması, tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak ne demek, tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak, bulmaca tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak, tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak nedir, bulmacada tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak, sözlük tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak, bulmaca soruları tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak, bulmaca çözümü tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak, tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak tanımı, sözlükte tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak, sözlükte tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak ne, bulmaca sözlüğü 'tohum tomurcuklarını taşıyan metamorfoze olmuş yaprak'