Tirfil” de denilen bir tür yabani yonca bulmacada nedir?

Tirfil” de denilen bir tür yabani yonca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tirfil” de denilen bir tür yabani yonca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tirfil” de denilen bir tür yabani yonca“ sorusuna cevap olarak “KORUNGA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü tirfil” de denilen bir tür yabani yonca, tirfil” de denilen bir tür yabani yonca nedir, sözlükte tirfil” de denilen bir tür yabani yonca, bulmacada tirfil” de denilen bir tür yabani yonca, tirfil” de denilen bir tür yabani yonca açıklaması, bulmaca soruları tirfil” de denilen bir tür yabani yonca, tirfil” de denilen bir tür yabani yonca ne demek, sözlük tirfil” de denilen bir tür yabani yonca, bulmaca sözlüğü 'tirfil” de denilen bir tür yabani yonca', sözlükte tirfil” de denilen bir tür yabani yonca ne, tirfil” de denilen bir tür yabani yonca tanımı, bulmaca tirfil” de denilen bir tür yabani yonca, tirfil” de denilen bir tür yabani yonca