Tibet yaylalarında yaşayan bir sığır bulmacada nedir?

Tibet yaylalarında yaşayan bir sığır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tibet yaylalarında yaşayan bir sığır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tibet yaylalarında yaşayan bir sığır“ sorusuna cevap olarak “YAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları tibet yaylalarında yaşayan bir sığır, tibet yaylalarında yaşayan bir sığır, sözlükte tibet yaylalarında yaşayan bir sığır ne, tibet yaylalarında yaşayan bir sığır açıklaması, sözlük tibet yaylalarında yaşayan bir sığır, tibet yaylalarında yaşayan bir sığır ne demek, sözlükte tibet yaylalarında yaşayan bir sığır, bulmaca çözümü tibet yaylalarında yaşayan bir sığır, bulmaca tibet yaylalarında yaşayan bir sığır, tibet yaylalarında yaşayan bir sığır tanımı, bulmacada tibet yaylalarında yaşayan bir sığır, bulmaca sözlüğü 'tibet yaylalarında yaşayan bir sığır', tibet yaylalarında yaşayan bir sığır nedir