Tibet Budacılığının Büyük Reformcusu bulmacada nedir?

Tibet Budacılığının Büyük Reformcusu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tibet Budacılığının Büyük Reformcusu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tibet Budacılığının Büyük Reformcusu“ sorusuna cevap olarak “DİPANKARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

tibet budacılığının büyük reformcusu nedir, tibet budacılığının büyük reformcusu, sözlükte tibet budacılığının büyük reformcusu, sözlükte tibet budacılığının büyük reformcusu ne, bulmacada tibet budacılığının büyük reformcusu, bulmaca çözümü tibet budacılığının büyük reformcusu, bulmaca tibet budacılığının büyük reformcusu, tibet budacılığının büyük reformcusu açıklaması, bulmaca soruları tibet budacılığının büyük reformcusu, tibet budacılığının büyük reformcusu tanımı, bulmaca sözlüğü 'tibet budacılığının büyük reformcusu', tibet budacılığının büyük reformcusu ne demek, sözlük tibet budacılığının büyük reformcusu