Tevrat'ta Ester Kitabı'nda İsmi Geçen Pers Şahı bulmacada nedir?

Tevrat'ta Ester Kitabı'nda İsmi Geçen Pers Şahı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tevrat'ta Ester Kitabı'nda İsmi Geçen Pers Şahı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tevrat'ta Ester Kitabı'nda İsmi Geçen Pers Şahı“ sorusuna cevap olarak “AHASUERUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı nedir, bulmaca tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı, bulmacada tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı, sözlükte tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı ne, bulmaca sözlüğü 'tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı', tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı açıklaması, tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı ne demek, bulmaca soruları tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı, tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı tanımı, sözlük tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı, sözlükte tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı, bulmaca çözümü tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı, tevratta ester kitabında i̇smi geçen pers şahı