Testis torbalarında kan birikmesi bulmacada nedir?

Testis torbalarında kan birikmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Testis torbalarında kan birikmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Testis torbalarında kan birikmesi“ sorusuna cevap olarak “HEMATOSEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları testis torbalarında kan birikmesi, sözlükte testis torbalarında kan birikmesi ne, testis torbalarında kan birikmesi açıklaması, testis torbalarında kan birikmesi tanımı, bulmaca çözümü testis torbalarında kan birikmesi, testis torbalarında kan birikmesi nedir, testis torbalarında kan birikmesi, testis torbalarında kan birikmesi ne demek, bulmaca sözlüğü 'testis torbalarında kan birikmesi', bulmaca testis torbalarında kan birikmesi, bulmacada testis torbalarında kan birikmesi, sözlükte testis torbalarında kan birikmesi, sözlük testis torbalarında kan birikmesi