Testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt bulmacada nedir?

Testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt“ sorusuna cevap olarak “DİŞEĞİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlükte testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt ne, bulmaca sözlüğü 'testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt', bulmaca çözümü testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt, bulmacada testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt, testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt, sözlükte testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt, bulmaca testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt, testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt açıklaması, testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt ne demek, testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt tanımı, testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt nedir, bulmaca soruları testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt, sözlük testere gibi şeylere diş açmada kullanılan aygıt