Teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma bulmacada nedir?

Teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma“ sorusuna cevap olarak “KIÇTANKARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma, bulmaca sözlüğü 'teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma', sözlükte teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma ne, sözlük teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma, teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma açıklaması, teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma nedir, teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma ne demek, teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma tanımı, sözlükte teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma, bulmaca soruları teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma, bulmaca teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma, bulmaca çözümü teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma, bulmacada teknenin kıçını karaya çekerek yanaşma