Teknelerde kullanılan bir yelken bulmacada nedir?

Teknelerde kullanılan bir yelken“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Teknelerde kullanılan bir yelken” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Teknelerde kullanılan bir yelken“ sorusuna cevap olarak “VELENA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

teknelerde kullanılan bir yelken açıklaması, teknelerde kullanılan bir yelken, teknelerde kullanılan bir yelken ne demek, sözlükte teknelerde kullanılan bir yelken ne, sözlük teknelerde kullanılan bir yelken, bulmaca teknelerde kullanılan bir yelken, bulmaca çözümü teknelerde kullanılan bir yelken, bulmacada teknelerde kullanılan bir yelken, teknelerde kullanılan bir yelken tanımı, sözlükte teknelerde kullanılan bir yelken, bulmaca sözlüğü 'teknelerde kullanılan bir yelken', teknelerde kullanılan bir yelken nedir, bulmaca soruları teknelerde kullanılan bir yelken