Tek hücreli mikroorganizmalar bulmacada nedir?

Tek hücreli mikroorganizmalar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek hücreli mikroorganizmalar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek hücreli mikroorganizmalar“ sorusuna cevap olarak “BAKTERİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

tek hücreli mikroorganizmalar açıklaması, tek hücreli mikroorganizmalar ne demek, bulmaca tek hücreli mikroorganizmalar, bulmacada tek hücreli mikroorganizmalar, bulmaca soruları tek hücreli mikroorganizmalar, bulmaca çözümü tek hücreli mikroorganizmalar, tek hücreli mikroorganizmalar, sözlük tek hücreli mikroorganizmalar, sözlükte tek hücreli mikroorganizmalar ne, bulmaca sözlüğü 'tek hücreli mikroorganizmalar', tek hücreli mikroorganizmalar tanımı, sözlükte tek hücreli mikroorganizmalar, tek hücreli mikroorganizmalar nedir