Tek hücreli mikroorganizmalar bulmacada nedir?

Tek hücreli mikroorganizmalar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek hücreli mikroorganizmalar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek hücreli mikroorganizmalar“ sorusuna cevap olarak “BAKTERİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlük tek hücreli mikroorganizmalar, tek hücreli mikroorganizmalar ne demek, bulmacada tek hücreli mikroorganizmalar, bulmaca soruları tek hücreli mikroorganizmalar, tek hücreli mikroorganizmalar, tek hücreli mikroorganizmalar tanımı, tek hücreli mikroorganizmalar açıklaması, bulmaca tek hücreli mikroorganizmalar, bulmaca sözlüğü 'tek hücreli mikroorganizmalar', bulmaca çözümü tek hücreli mikroorganizmalar, sözlükte tek hücreli mikroorganizmalar ne, tek hücreli mikroorganizmalar nedir, sözlükte tek hücreli mikroorganizmalar