Tek bir merceğin gücünü anlatan birim bulmacada nedir?

Tek bir merceğin gücünü anlatan birim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek bir merceğin gücünü anlatan birim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek bir merceğin gücünü anlatan birim“ sorusuna cevap olarak “DİYOPTRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

tek bir merceğin gücünü anlatan birim tanımı, sözlük tek bir merceğin gücünü anlatan birim, sözlükte tek bir merceğin gücünü anlatan birim, tek bir merceğin gücünü anlatan birim açıklaması, tek bir merceğin gücünü anlatan birim, bulmacada tek bir merceğin gücünü anlatan birim, sözlükte tek bir merceğin gücünü anlatan birim ne, bulmaca çözümü tek bir merceğin gücünü anlatan birim, bulmaca soruları tek bir merceğin gücünü anlatan birim, tek bir merceğin gücünü anlatan birim nedir, bulmaca sözlüğü 'tek bir merceğin gücünü anlatan birim', tek bir merceğin gücünü anlatan birim ne demek, bulmaca tek bir merceğin gücünü anlatan birim