Tek bir merceğin gücünü anlatan birim bulmacada nedir?

Tek bir merceğin gücünü anlatan birim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek bir merceğin gücünü anlatan birim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek bir merceğin gücünü anlatan birim“ sorusuna cevap olarak “DİYOPTRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

tek bir merceğin gücünü anlatan birim nedir, bulmaca çözümü tek bir merceğin gücünü anlatan birim, sözlük tek bir merceğin gücünü anlatan birim, sözlükte tek bir merceğin gücünü anlatan birim, bulmaca sözlüğü 'tek bir merceğin gücünü anlatan birim', tek bir merceğin gücünü anlatan birim tanımı, tek bir merceğin gücünü anlatan birim açıklaması, bulmaca tek bir merceğin gücünü anlatan birim, sözlükte tek bir merceğin gücünü anlatan birim ne, tek bir merceğin gücünü anlatan birim, bulmaca soruları tek bir merceğin gücünü anlatan birim, tek bir merceğin gücünü anlatan birim ne demek, bulmacada tek bir merceğin gücünü anlatan birim