Tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma bulmacada nedir?

Tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma“ sorusuna cevap olarak “KLON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma, bulmaca sözlüğü 'tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma', tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma tanımı, bulmaca soruları tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma, bulmaca çözümü tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma, tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma ne demek, bulmacada tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma, sözlük tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma, tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma, tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma nedir, bulmaca tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma, tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma açıklaması, sözlükte tek bir hücre ya da organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş organizma ne