Tek Karısı Veya Tek Kocası Olan bulmacada nedir?

Tek Karısı Veya Tek Kocası Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek Karısı Veya Tek Kocası Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek Karısı Veya Tek Kocası Olan“ sorusuna cevap olarak “MONOGAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

tek karısı veya tek kocası olan nedir, bulmaca çözümü tek karısı veya tek kocası olan, sözlükte tek karısı veya tek kocası olan, sözlük tek karısı veya tek kocası olan, sözlükte tek karısı veya tek kocası olan ne, tek karısı veya tek kocası olan ne demek, tek karısı veya tek kocası olan açıklaması, bulmaca tek karısı veya tek kocası olan, bulmacada tek karısı veya tek kocası olan, tek karısı veya tek kocası olan tanımı, tek karısı veya tek kocası olan, bulmaca soruları tek karısı veya tek kocası olan, bulmaca sözlüğü 'tek karısı veya tek kocası olan'