Tek Bir Sözcükle Anlatılabilecek Bir Kavramı Birden Çok Sözcükle Anlatmaya Verilen Ad bulmacada nedir?

Tek Bir Sözcükle Anlatılabilecek Bir Kavramı Birden Çok Sözcükle Anlatmaya Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek Bir Sözcükle Anlatılabilecek Bir Kavramı Birden Çok Sözcükle Anlatmaya Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek Bir Sözcükle Anlatılabilecek Bir Kavramı Birden Çok Sözcükle Anlatmaya Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DOLAYLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

bulmaca tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad, bulmaca soruları tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad, tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad ne demek, sözlükte tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad ne, tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad, bulmaca sözlüğü 'tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad', sözlükte tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad, sözlük tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad, tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad açıklaması, tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad nedir, tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad tanımı, bulmaca çözümü tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad, bulmacada tek bir sözcükle anlatılabilecek bir kavramı birden çok sözcükle anlatmaya verilen ad