Tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su bulmacada nedir?

Tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su“ sorusuna cevap olarak “BANYO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su, tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su açıklaması, bulmaca sözlüğü 'tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su', sözlükte tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su, bulmacada tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su, sözlükte tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su ne, bulmaca çözümü tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su, bulmaca soruları tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su, tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su ne demek, tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su tanımı, tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su nedir, bulmaca tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su, sözlük tedavi amacıyla hazırlanan ilaçlı su