Tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek bulmacada nedir?

Tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek“ sorusuna cevap olarak “TAPANLAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek, bulmaca tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek, bulmaca sözlüğü 'tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek', sözlükte tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek, tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek, sözlük tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek, tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek açıklaması, bulmaca soruları tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek, tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek ne demek, bulmacada tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek, sözlükte tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek ne, tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek nedir, tarlaya atılan tohumu örtmek için bir tarım aracıyla tırmık çekmek tanımı