Tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma bulmacada nedir?

Tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma“ sorusuna cevap olarak “NADAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma, bulmaca soruları tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma, tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma, sözlük tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma, tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma açıklaması, bulmacada tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma, bulmaca sözlüğü 'tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma', tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma nedir, sözlükte tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma ne, bulmaca tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma, tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma tanımı, sözlükte tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma, tarlayı sürerek dinlenmeye bırakma ne demek