Tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot bulmacada nedir?

Tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot“ sorusuna cevap olarak “BITIRAK”, “PITIRAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot açıklaması, bulmacada tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot, sözlük tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot, sözlükte tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot ne, tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot, tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot nedir, bulmaca tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot, bulmaca çözümü tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot, sözlükte tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot, tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot tanımı, bulmaca soruları tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot, bulmaca sözlüğü 'tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot', tarlalarda insanın ayaklarına yapışan dikenli ot ne demek