Tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe bulmacada nedir?

Tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe“ sorusuna cevap olarak “TUMP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe, tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe, bulmaca çözümü tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe, bulmaca tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe, sözlük tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe, tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe ne demek, sözlükte tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe ne, tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe tanımı, bulmaca soruları tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe, tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe nedir, bulmacada tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe, bulmaca sözlüğü 'tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe', tarlalar arasında sınır olan gedik ya da kademe açıklaması