Tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk bulmacada nedir?

Tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk“ sorusuna cevap olarak “ABARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk, tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk ne demek, sözlük tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk, bulmacada tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk, tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk tanımı, sözlükte tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk ne, bulmaca sözlüğü 'tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk', tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk nedir, bulmaca soruları tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk, bulmaca çözümü tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk, sözlükte tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk, tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk açıklaması, tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk