Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar bulmacada nedir?

Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar“ sorusuna cevap olarak “ABARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar açıklaması, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar ne demek, bulmacada tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, sözlükte tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, sözlükte tarla sulamada kullanılan tahta oluklar ne, sözlük tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, bulmaca çözümü tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, bulmaca sözlüğü 'tarla sulamada kullanılan tahta oluklar', tarla sulamada kullanılan tahta oluklar nedir, bulmaca soruları tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, bulmaca tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar tanımı