Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar bulmacada nedir?

Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar“ sorusuna cevap olarak “ABARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, bulmaca sözlüğü 'tarla sulamada kullanılan tahta oluklar', sözlükte tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar ne demek, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar tanımı, sözlük tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, sözlükte tarla sulamada kullanılan tahta oluklar ne, bulmaca çözümü tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar açıklaması, bulmaca tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, bulmacada tarla sulamada kullanılan tahta oluklar, tarla sulamada kullanılan tahta oluklar nedir