Tarla Sınırlarına Verilen İsim bulmacada nedir?

Tarla Sınırlarına Verilen İsim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarla Sınırlarına Verilen İsim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarla Sınırlarına Verilen İsim“ sorusuna cevap olarak “KİLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tarla sınırlarına verilen i̇sim, bulmacada tarla sınırlarına verilen i̇sim, tarla sınırlarına verilen i̇sim, sözlükte tarla sınırlarına verilen i̇sim ne, sözlük tarla sınırlarına verilen i̇sim, tarla sınırlarına verilen i̇sim ne demek, tarla sınırlarına verilen i̇sim tanımı, bulmaca sözlüğü 'tarla sınırlarına verilen i̇sim', tarla sınırlarına verilen i̇sim açıklaması, bulmaca çözümü tarla sınırlarına verilen i̇sim, bulmaca soruları tarla sınırlarına verilen i̇sim, tarla sınırlarına verilen i̇sim nedir, bulmaca tarla sınırlarına verilen i̇sim