Tarımda kullanılan azotlu gübre bulmacada nedir?

Tarımda kullanılan azotlu gübre“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarımda kullanılan azotlu gübre” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarımda kullanılan azotlu gübre“ sorusuna cevap olarak “ÜRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca tarımda kullanılan azotlu gübre, tarımda kullanılan azotlu gübre, sözlükte tarımda kullanılan azotlu gübre ne, tarımda kullanılan azotlu gübre nedir, bulmaca çözümü tarımda kullanılan azotlu gübre, tarımda kullanılan azotlu gübre açıklaması, bulmacada tarımda kullanılan azotlu gübre, bulmaca sözlüğü 'tarımda kullanılan azotlu gübre', tarımda kullanılan azotlu gübre ne demek, tarımda kullanılan azotlu gübre tanımı, bulmaca soruları tarımda kullanılan azotlu gübre, sözlükte tarımda kullanılan azotlu gübre, sözlük tarımda kullanılan azotlu gübre