Tarımda kullanılan azotlu gübre bulmacada nedir?

Tarımda kullanılan azotlu gübre“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarımda kullanılan azotlu gübre” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarımda kullanılan azotlu gübre“ sorusuna cevap olarak “ÜRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

tarımda kullanılan azotlu gübre ne demek, bulmacada tarımda kullanılan azotlu gübre, tarımda kullanılan azotlu gübre, sözlükte tarımda kullanılan azotlu gübre ne, tarımda kullanılan azotlu gübre nedir, tarımda kullanılan azotlu gübre tanımı, tarımda kullanılan azotlu gübre açıklaması, bulmaca sözlüğü 'tarımda kullanılan azotlu gübre', sözlük tarımda kullanılan azotlu gübre, sözlükte tarımda kullanılan azotlu gübre, bulmaca soruları tarımda kullanılan azotlu gübre, bulmaca tarımda kullanılan azotlu gübre, bulmaca çözümü tarımda kullanılan azotlu gübre