Tanzanya'nın ( Resmi ) Başkenti bulmacada nedir?

Tanzanya'nın ( Resmi ) Başkenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tanzanya'nın ( Resmi ) Başkenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tanzanya'nın ( Resmi ) Başkenti“ sorusuna cevap olarak “DODOMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

tanzanyanın ( resmi ) başkenti tanımı, tanzanyanın ( resmi ) başkenti nedir, sözlükte tanzanyanın ( resmi ) başkenti, bulmaca çözümü tanzanyanın ( resmi ) başkenti, bulmaca soruları tanzanyanın ( resmi ) başkenti, tanzanyanın ( resmi ) başkenti ne demek, sözlükte tanzanyanın ( resmi ) başkenti ne, bulmaca sözlüğü 'tanzanyanın ( resmi ) başkenti', tanzanyanın ( resmi ) başkenti, sözlük tanzanyanın ( resmi ) başkenti, bulmaca tanzanyanın ( resmi ) başkenti, bulmacada tanzanyanın ( resmi ) başkenti, tanzanyanın ( resmi ) başkenti açıklaması