Tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı JULİUS bulmacada nedir?

Tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı JULİUS“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı JULİUS” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı JULİUS“ sorusuna cevap olarak “NYRERE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlük tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us, bulmacada tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us, bulmaca tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us, bulmaca çözümü tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us, sözlükte tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us, bulmaca soruları tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us, bulmaca sözlüğü 'tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us', tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us açıklaması, tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us tanımı, tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us ne demek, tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us nedir, sözlükte tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us ne, tanzanya’nın ilk cumhurbaşkanı juli̇us