Tansiyon Düşürücü Etkisi Olan Kimyasal İlaç bulmacada nedir?

Tansiyon Düşürücü Etkisi Olan Kimyasal İlaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tansiyon Düşürücü Etkisi Olan Kimyasal İlaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tansiyon Düşürücü Etkisi Olan Kimyasal İlaç“ sorusuna cevap olarak “MOKSİSİLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç, tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç nedir, bulmaca soruları tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç, tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç ne demek, tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç tanımı, tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç, sözlükte tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç, sözlükte tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç ne, sözlük tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç, bulmaca çözümü tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç, bulmaca sözlüğü 'tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç', tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç açıklaması, bulmacada tansiyon düşürücü etkisi olan kimyasal i̇laç