Tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev bulmacada nedir?

Tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev“ sorusuna cevap olarak “DERİMEVİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev, sözlükte tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev, bulmaca sözlüğü 'tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev', tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev ne demek, tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev tanımı, tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev açıklaması, bulmacada tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev, tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev nedir, bulmaca soruları tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev, sözlükte tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev ne, sözlük tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev, bulmaca çözümü tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev, bulmaca tahtadan kafes biçiminde yapılmış portatif ev