Tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf bulmacada nedir?

Tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf“ sorusuna cevap olarak “HILA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf', tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf, tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf açıklaması, sözlük tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf, bulmaca çözümü tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf, tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf ne demek, tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf nedir, tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf tanımı, sözlükte tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf, bulmacada tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf, bulmaca tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf, sözlükte tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf ne, bulmaca soruları tahıl kurutmaya ya da ağaçtan meyva silkmeye yarayan çarşaf