Tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala bulmacada nedir?

Tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala“ sorusuna cevap olarak “KONİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala, sözlük tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala, sözlükte tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala ne, bulmaca tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala, sözlükte tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala, bulmacada tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala, tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala ne demek, bulmaca sözlüğü 'tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala', tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala tanımı, tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala açıklaması, bulmaca soruları tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala, tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala nedir, bulmaca çözümü tabanı dairesel ya da elips biçiminde olan ve yukarıya doğru gitgide darala