Tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h bulmacada nedir?

Tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h“ sorusuna cevap olarak “KIRIM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h, bulmaca sözlüğü 'tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h', sözlükte tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h, tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h tanımı, bulmaca soruları tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h, bulmacada tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h, tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h nedir, bulmaca çözümü tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h, tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h ne demek, tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h açıklaması, tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h, sözlükte tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h ne, sözlük tabaka halindeki basılı materyalin elle ya da makine ile katlanarak forma h