Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması bulmacada nedir?

Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması“ sorusuna cevap olarak “DİYAKLAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sözlükte taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması nedir, bulmaca çözümü taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması tanımı, sözlük taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, bulmaca soruları taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması ne demek, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması', bulmaca taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, sözlükte taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması ne, bulmacada taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması