Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması bulmacada nedir?

Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması“ sorusuna cevap olarak “DİYAKLAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması tanımı, sözlükte taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması ne, bulmaca taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, bulmacada taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması ne demek, bulmaca sözlüğü 'taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması', taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, bulmaca soruları taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması açıklaması, sözlük taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması nedir, sözlükte taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması, bulmaca çözümü taş kütlelerinin yer değiştirmeden çatlayıp yarılması