Taş gibi olmuş toprak parçası bulmacada nedir?

Taş gibi olmuş toprak parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Taş gibi olmuş toprak parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Taş gibi olmuş toprak parçası“ sorusuna cevap olarak “KESMİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

taş gibi olmuş toprak parçası tanımı, bulmaca çözümü taş gibi olmuş toprak parçası, bulmaca soruları taş gibi olmuş toprak parçası, sözlükte taş gibi olmuş toprak parçası ne, bulmacada taş gibi olmuş toprak parçası, taş gibi olmuş toprak parçası nedir, taş gibi olmuş toprak parçası açıklaması, taş gibi olmuş toprak parçası, taş gibi olmuş toprak parçası ne demek, sözlükte taş gibi olmuş toprak parçası, sözlük taş gibi olmuş toprak parçası, bulmaca taş gibi olmuş toprak parçası, bulmaca sözlüğü 'taş gibi olmuş toprak parçası'