Tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler bulmacada nedir?

Tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler“ sorusuna cevap olarak “DENTELAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler, sözlük tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler, tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler açıklaması, bulmaca sözlüğü 'tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler', tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler tanımı, sözlükte tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler, bulmacada tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler, bulmaca soruları tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler, bulmaca çözümü tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler, sözlükte tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler ne, bulmaca tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler, tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler ne demek, tırtıklı ya da çeşitli eğimler içeren serbest kesimler nedir