Tıp Dilinde 'kamburluk' Anlamında Kullanılan Terim bulmacada nedir?

Tıp Dilinde 'kamburluk' Anlamında Kullanılan Terim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tıp Dilinde 'kamburluk' Anlamında Kullanılan Terim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tıp Dilinde 'kamburluk' Anlamında Kullanılan Terim“ sorusuna cevap olarak “KİFOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim ne demek, sözlükte tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim ne, sözlük tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim, tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim tanımı, bulmaca soruları tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim, bulmaca sözlüğü 'tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim', tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim nedir, tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim açıklaması, bulmaca tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim, bulmaca çözümü tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim, sözlükte tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim, bulmacada tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim, tıp dilinde kamburluk anlamında kullanılan terim