Tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı bulmacada nedir?

Tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı“ sorusuna cevap olarak “NEFROLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı ne demek, tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı açıklaması, sözlük tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı, bulmaca çözümü tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı, bulmaca soruları tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı, tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı, tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı tanımı, bulmacada tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı, bulmaca tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı, bulmaca sözlüğü 'tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı', sözlükte tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı, tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı nedir, sözlükte tıbbın böbrek işlevlerini ve hastalıklarını inceleyen bilim dalı ne