Tütün kurutmaya yarayan tezgâh bulmacada nedir?

Tütün kurutmaya yarayan tezgâh“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tütün kurutmaya yarayan tezgâh” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tütün kurutmaya yarayan tezgâh“ sorusuna cevap olarak “KIRMANDAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca tütün kurutmaya yarayan tezgâh, bulmacada tütün kurutmaya yarayan tezgâh, tütün kurutmaya yarayan tezgâh ne demek, sözlük tütün kurutmaya yarayan tezgâh, bulmaca soruları tütün kurutmaya yarayan tezgâh, bulmaca sözlüğü 'tütün kurutmaya yarayan tezgâh', sözlükte tütün kurutmaya yarayan tezgâh ne, sözlükte tütün kurutmaya yarayan tezgâh, tütün kurutmaya yarayan tezgâh açıklaması, tütün kurutmaya yarayan tezgâh tanımı, bulmaca çözümü tütün kurutmaya yarayan tezgâh, tütün kurutmaya yarayan tezgâh nedir, tütün kurutmaya yarayan tezgâh