Türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması bulmacada nedir?

Türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması“ sorusuna cevap olarak “AFONİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması, türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması açıklaması, türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması tanımı, türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması, bulmacada türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması, bulmaca sözlüğü 'türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması', bulmaca çözümü türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması, sözlükte türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması, sözlükte türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması ne, bulmaca türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması, türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması ne demek, türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması nedir, bulmaca soruları türlü nedenlerle sesin kısılıp yok olması