Türklerin Kullandığı Takvim Çeşitlerinden Ay Yılı Esaslı Olan Tek Takvim bulmacada nedir?

Türklerin Kullandığı Takvim Çeşitlerinden Ay Yılı Esaslı Olan Tek Takvim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Türklerin Kullandığı Takvim Çeşitlerinden Ay Yılı Esaslı Olan Tek Takvim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Türklerin Kullandığı Takvim Çeşitlerinden Ay Yılı Esaslı Olan Tek Takvim“ sorusuna cevap olarak “HİCRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim, türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim açıklaması, türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim tanımı, bulmaca soruları türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim, sözlükte türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim, sözlükte türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim ne, türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim ne demek, sözlük türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim, bulmaca türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim, türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim nedir, bulmacada türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim, bulmaca sözlüğü 'türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim', bulmaca çözümü türklerin kullandığı takvim çeşitlerinden ay yılı esaslı olan tek takvim