Türkiye Ermenistan arasında Aktaş da denilen bir göl bulmacada nedir?

Türkiye Ermenistan arasında Aktaş da denilen bir göl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Türkiye Ermenistan arasında Aktaş da denilen bir göl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Türkiye Ermenistan arasında Aktaş da denilen bir göl“ sorusuna cevap olarak “HAZAPİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

sözlükte türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl ne, bulmacada türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl, sözlükte türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl, türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl açıklaması, bulmaca çözümü türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl, bulmaca soruları türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl, türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl ne demek, bulmaca türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl, bulmaca sözlüğü 'türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl', türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl tanımı, türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl, sözlük türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl, türkiye ermenistan arasında aktaş da denilen bir göl nedir