Türkiye İle Irak Arasındaki Gümrük Kapısı bulmacada nedir?

Türkiye İle Irak Arasındaki Gümrük Kapısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Türkiye İle Irak Arasındaki Gümrük Kapısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Türkiye İle Irak Arasındaki Gümrük Kapısı“ sorusuna cevap olarak “HABUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı, türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı nedir, türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı açıklaması, sözlük türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı, türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı tanımı, sözlükte türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı, sözlükte türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı ne, bulmaca sözlüğü 'türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı', bulmaca çözümü türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı, bulmacada türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı, türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı ne demek, bulmaca türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı, türkiye i̇le irak arasındaki gümrük kapısı