Türkçenin Anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış bulmacada nedir?

Türkçenin Anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Türkçenin Anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Türkçenin Anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış“ sorusuna cevap olarak “GÜLŞEHRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış nedir, bulmaca sözlüğü 'türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış', sözlükte türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış, sözlük türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış, türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış ne demek, türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış, bulmaca türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış, sözlükte türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış ne, türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış tanımı, bulmaca soruları türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış, bulmacada türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış, türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış açıklaması, bulmaca çözümü türkçenin anadolu’da bir kültür dili olması için çaba harcamasıyla tanınmış