Sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek bulmacada nedir?

Sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek“ sorusuna cevap olarak “BOZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmacada sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek, sözlükte sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek, bulmaca sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek, sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek', bulmaca soruları sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek, sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek nedir, sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek ne demek, sözlükte sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek ne, sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek, sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek tanımı, bulmaca çözümü sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek, sözlük sulu darı hamurunun ekşitilmesiyle yapılan bir içecek